Dieta w chorobie

Jeżeli borykasz się już z jakaś jednostka chorobową i chciałbyś złagodzić jej objawy lub wejść w okres remisji to dobrze trafiłeś. Jestem dietetykiem klinicznym posiadającym długoletnią praktykę, a w tym przypadku wiedza i doświadczenie są bardzo ważne. Specjalizuję się w chorobach układu sercowo-naczyniowego, cukrzycy typu 2, chorobach nerek, autoimmuniazcyjnych, alergiach i nietolerancjach pokarmowych, chorobach układu pokarmowego.

Zmiana nawyków żywieniowych dzieci i młodzieży

Masz świadomosć tego jak ważne jest zdrowe odżywianie. Posiadasz dużą wiedzę żywieniową jednak nie potrafisz przekonać rodziny do zmiany nawyków. Zależy Ci by dzieci i mąż zdrowo jedli razem z Tobą. Nie chcesz gotować dla każdego osobno. Zapraszam Was do udziału w Rodzinnym programie zmiany nawyków żywieniowych. 

Skuteczne i zdrowe odchudzanie

Jeżeli potrzebujesz zgubić zbędne kilogramy raz na zawsze dobrze trafiłeś. Ze mną redukcja masy ciała będzie procesem który z przyjemnością będziesz realizował w swoim życiu. Posiadam długoletnie doświadczenie w odchudzaniu. Zaowocowało ono stworzeniem metody, która powoduje trwały  ubytek masy ciała bez wyrzeczeń. Przeprowadzę Cię bezpiecznie przez cały proces , zmotywuję i sprawię że  przyjemnie osiągniesz wymarzoną masę ciała.

Prowadzę szkolenia oraz warsztaty dla firm

Przygotowanie do wizyty

Jeżeli chcesz umówić się na konsultację  lub wizytę kontrolną skontaktuj się z nami, aby ustalić termin wizyty. Możesz zadzwonić bezpośrednio do dietetyka, do Przychodni  lub skorzystać z formularza online w zakładce kontakt.
Ponad to przed spotkaniem warto wykonać poniższe zalecenia:
Zrób badania podstawowe ( morfologia z rozmazem, mocz, profil lipidowy ( u dorosłych), ASPAT, ALAT, glukoza i insulina na czczo, witamina D3 – 25(OH)D3;  jeżeli chorujesz na jakiekolwiek choroby przewlekłe wykonaj potrzebne badania. Skompletuj również historię wszystkich badań oraz kart wypisów ze szpitala. Zabierz ze sobą listę przyjmowanych leków oraz suplementów diety. Jeżeli celem jest redukcja masy ciała przygotuj się do pomiaru analizatorem In Body 120. Zanotuj lub zastanów się co jadłaś/ jadłeś przed ostatnie 3 dni  (możesz wypełnić kwestionariusz bieżącego notowania). Przypomnij sobie wszystkie poprzednie próby odchudzania  oraz zastanów się czego oczekujesz od swojego dietetyka. Nastaw się pozytywnie. To zawsze bardzo pomaga.


Przygotowanie do pomiaru analizatorem INBODY 120

  • 2-3 h przed wizytą nie należy spożywać posiłków i napojów
  • 24 h przed wizytą należy unikać kawy, alkoholu i wzmożonej aktywności fizycznej
  • 12 h przed badaniem składu ciała nie należy smarować stóp i dłoni kremem, ponieważ badanie odbywa się na bose stopy
  • przed badaniem należy opróżnić pęcherz

Analiza składu ciała nie może być przeprowadzona u osób z wszczepionymi urządzeniami kardiologicznymi (kardiowerter, rozrusznik itp.), z epilepsją, z chorobami zakaźnymi, u kobiet w 1-2 dni przed menstruacją oraz w trakcie, u kobiet w ciąży, u dzieci poniżej 10 lat.

Uzupełnienie kwestionariusza bieżącego notowania - formularz do pobrania

Wizyta w gabinecie dietetyka

PIERWSZA WIZYTA W GABINECIE DIETETYKA
WIZYTY KONTROLNE

Wizyty kontrolne trwają około 0,5 h . Na tych spotkaniach omawiamy plan żywieniowy. Oceniamy czy należy go zmodyfikować z jakiś powodów. Omawiamy również Twoje samopoczucie. Zostaniesz zważony na analizatorze by ocenić postępy prowadzonego procesu. Takie spotkanie to również świetny system motywacyjny dla Ciebie. Wizyty kontrolne odbywają się z częstotliwością od 2-4 tygodni.

Cennik

Pierwsza indywidualna konsultacja Koszt 150 zł
Indywidualny jadłospis 7 dniowy z listą zakupów i produktami Koszt 150 zł *płatność z góry
Konsultacja z dzieckiem - patrz zakładka Rodzinny program zmiany nawyków
Konsultacja kontrolna Koszt 80 zł (obejmuje modyfikacje jadłospisu)

Zadzwoń do mnie

+48 721 400 666

 

Godziny przyjęć

poniedziałek 16-20

wtorek 15-20

środa 15-20

czwartek 16-20

piątek 15-20